HU
EN
Menu
Wines
▼
Wines
Wine tasting
Results
About Us
Media
▼
News
Gallery
Video
Contact
WEBSHOP
2022. március. 19. 21:00
Régen is volt Kadarka és volt borverseny is.
Mi csak úgy hívtuk, hogy bor!
Régen is volt Kadarka és volt borverseny is. Nagyapám művelte, kedvelte a fajtát és a jelek szerint egész jó bort készített belőle!
Az már más kérdés, hogy ezt ma hívnák "organikus bornak, "natúr bornak", "eszköz nélküli bornak" és sorolhatnánk... Mi csak úgy hívtuk, hogy bor!
A szekszárdi bor finom !
«
ELŐZŐ OLDAL
#vesztergombipince
Home
|
Contact
|
Imprint
|
Conditions
|
Adatvédelmi szabályzat
www.vesztergombi.hu
| Copyright © 2026 all rights reserved | Visitors: 1134024