HU EN
2021. december. 23. 21:00
Saját Vinorellem van! Köszönöm Czirok Róbert!

Köszönöm Czirok Róbert !  Nem tudom megérdemeltem e, de nagyon jól esett .
Saját Vinorellem van!
Mondjuk az angyalkát anno nem pont így képzeltem..

#vesztergombipince
Home | Contact | Imprint | Conditions | Adatvédelmi szabályzat
www.vesztergombi.hu | Copyright © 2026 all rights reserved | Visitors: 1134056